KONST / Litografier / Färglitografi 13978108
nr 1397 8108
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, "Riksgälden", Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 43/125. Motivet: 45x58, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:36:14
17/5 18:31:14
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas